Новини

Вперше на Прозорро.Продажі 🥇 Через Ubiz.ua виставлено цифровий актив Біткоін

07 травня 2024

За ініціативи маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua в системі Prozorro.Продажі виставлятимуться цифрові активи

 

Перший лот – 0,1 біткоін вже виставлений на продаж. Стартова ціна  – нижче ринкової.

 

Посилання на лот: https://ubiz.ua/sale3/auction/CSE001-UA-20240502-18356#parameters

 

UBIZ готує багато сюрпризів для поціновувачів ринку цифрових активів.

Підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити спеціальних пропозицій, свіжих новин та гарячих анонсів 🔥🔥🔥

 

Аукціон відбудеться 14 травня 2024 року. Стартова вартість – 188 000 грн Без ПДВ. Станом на 7 травня 2024 року курс біткоіна до гривні дорівнює 2 506 940,08 грн/BTC/

 

До сьогодні придбати цифрові активи можна було у декілька способів. Зокрема, через криптообмінники, але ви не отримаєте жодного документу про придбання криптовалюти. А відтак, ви не зможете розпорядитися нею в законний спосіб.

 

Відповідно до статті 177 ЦК України «Об’єктами цивільних прав є речі, гроші, цінні папери, цифрові речі, майнові права, роботи та послуги, результати інтелектуальної, творчої діяльності, інформація, а також інші матеріальні та нематеріальні блага. Об’єкти цивільних прав можуть існувати у матеріальному світі та/або цифровому середовищі, що обумовлює форму об’єктів, особливості набуття, здійснення та припинення цивільних прав і обов’язків щодо них».  Відтак, кожна юридична чи фізична особа, має право (можливість) цілком відкрито, законно придбати  через аукціон цифрові речі.

 

«Інвестування в цифрові активи популярні через те, що це досить простий шлях до отримання високих прибутків у доволі незначні терміни через високу волатильність цього ринку. Ми ж вирішили спростити та зробити процес покупки криптовалют простим, зрозумілим та безпечним. Адже гарантом угод купівлі-продажу виступатимуть саме майданчики, акредитовані в системі Prozorro.Продажі. Багато людей остерігаються інвестувати у криптовалюту через нерозуміння процесів та й взагалі самого активу, – розповідає Дмитро Бойко, співзасновник маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua. – Ми ж надаємо доступний, зрозумілий, прозорий, а головне безпечний механізм інвестицій в цей ринок. Команда Ubiz.ua готова проконсультувати щодо усіх юридичних питань та технічного супроводу купівлі -продажу, а також створити для вас спеціальний гаманець».

 

Основні переваги інвестицій у криптовалюту

  • Високий прибуток
  • Законний спосіб переказу коштів по всьому світу
  • Оперативність транзакцій. Все що потрібно – це зареєструвати гаманець на будь-якій з бірж. Транзакції з криптою здійснюються швидше за банківські: за лічені хвилини в будь-якій країні світу реально вивести такі активи на свою картку.

 

Отже, тепер кожна потенційно зацікавлена особа може абсолютно законно придбати високоліквідний цифровий актив через систему Prozorro.Продажі. Для цього всього лише необхідно пройти традиційний шлях участі в онлайн-торгах. Зокрема:

 

  1. За звичайною процедурою Prozorro.Продажі стати учасником аукціону: подати заявку та сплатити гарантійний внесок.
  2. Виграти аукціон шляхом підвищення ставок;
  3. Підписати Протокол;
  4. Офіційно з банківського рахунку юридичної чи фізичної особи здійснити оплату;
  5. Підписати договір купівлі-продажу (можна і за допомогою електронного цифрового підпису);
  6. Отримати цифровий актив на власний гаманець.

 

«Після завершення аукціону, покупець отримає необхідні документи про набуття у власність цифрової речі, що у разі необхідності допоможе власнику підтвердити джерело її походження», – сказала Марія Карнаухова, генеральний директор маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua.