Новини

На Prozorro.Продажі вперше відбувся аукціон з продажу криптовалюти 🔥🔥🔥

14 травня 2024

В процесі торгів ціна 0,1 біткоіна зросла на 112 тис грн.

Аукціон відбувся за ініціативою маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua – майданчика, акредитованого в системі Prozorro.Продажі.

Нагадаємо, на торги виставлявся 0,1 біткоін. Стартова вартість  цифрового активу складала 188 тис грн (що було значно нижче ринкової). Під час торгів ціна збільшилась  на 112 тис грн. Лот продано за 300 001 грн. Слід зазначити, що станом на зараз курс BTC до гривні складає 1 BTC/ 2, 45 млн грн.

Як зазначив співзасновник маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua Дмитро Бойко:

«Нещодавно до нашого маркетплейсу звернувся клієнт з незвичним запитом. Зокрема, його цікавило: чи може він продати біткоїни на  Ubiz.ua. Криптовалюта придбана легально, оформлена на юрособу – всі документи в порядку. Ми проштудіювали законодавство і пішли з ідеєю клієнта до колег з Prozorro.Продажі. Вони також ретельно вивчили можливості. В результаті завдяки одному клієнтському запиту зʼявився новий та багатообіцяючий розділ електронних аукціонів, де реалізовуватимуться цифрові активи».

Він також підкреслив, що перспективність купівлі такого фінансового інструменту, як криптовалюти, у системі Prozorro.Продажі досить висока. Адже окрім додаткових прибутків, цифровий актив можна використати як законний спосіб переказу коштів по всьому світу – ви матимете на руках:  підтвердження його легального походження, підтвердження походження коштів, за рахунок яких було придбано цифровий актив. А відтак, ви гарантовано зможете у будь-який час, легально продати такий актив.

 

UBIZ готує багато сюрпризів для поціновувачів ринку цифрових активів.

Підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити спеціальних пропозицій, свіжих новин та гарячих анонсів 🔥🔥🔥

 

«Перший онлайн аукціон з реалізації цифрових активів мав значний успіх та перевершив усі наші очікування. 13 учасників, зростання стартової ціни на 112 тис грн до 300 тис грн. Вважаю, що шлях для подальших торгів цифровими активами в системі Prozorro.Продажі прокладено. Ubiz.ua, як перший в історії України організатор таких торгів, буде радий допомогти як в організації, так і в придбані подібних лотів у майбутньому», – сказала Марія Карнаухова, генеральний директор маркетплейсу аукціонів Ubiz.ua.

Щоб взяти участь в аукціонах з продажу цифрових активів лише необхідно пройти традиційний шлях участі в онлайн-торгах. Це відбувається наступним чином:

За звичайною процедурою Prozorro.Продажі стати учасником аукціону:

  1. Подати заявку та сплатити гарантійний внесок.
  2. Виграти аукціон шляхом підвищення ставок;
  3. Підписати Протокол;
  4. Офіційно з банківського рахунку юридичної чи фізичної особи здійснити оплату;
  5. Підписати договір купівлі-продажу (можна і за допомогою електронного цифрового підпису);
  6. Отримати цифровий актив на власний гаманець.