Академія знань

Сервіси UBIZ, які варто спробувати

04 березня 2020

1

Telegram  підписка за всіма доступними фільтрами , + ключовими словами (більше 25 критеріїв налаштувань)

 

 

2

Експрес підписка telegram (за 5 секунд)  – на категорію, регіон(-и) та організатора. Доступне на сторінці перегляду кожного аукціону, достатньо лише обрати

 

3

Отримання інформації про нові лоти замовника аукціону в один клік (телеграм-інформування)

 

4

Ви не пропустите жодного аукціону, якщо активуєте функцію  «Відслідковувати»! Система надішле нагадування на ваш персональний телефон (в telegram), за 3 д., 1 день та о 9-00 годині останнього дня закінчення прийому заявок на участь.

 

5

UBIZ.MAP  – унікальний сервіс відображення аукціонів нерухості на мапі, зі зручною навігацією та пошуком об’єктів.

 

6

Вам не потрібно більше копіювати з опису лоту кадастровий номер земельної ділянки та шукати на кадастровій карті її  місце розташування – достатньо обрати аукціон та просто натиснути на кадастровий номер ділянки і ви отримає всю інформацію та її місце розташування (з даних Держгеокадастру).

 

7

Вам не потрібно більше  шукати місце знаходження нерухомого майна в Google.maps копіюючи адресу об’єкта –  просто оберіть аукціон та зайдіть в розділ «Опис майна» ми вам все покажемо.

 

8

Система підтримує темний (нічний) режим, який значно знижує навантаження на зір в темну пору доби. Для більшості пристроїв доступне автоматичне увімкнення, в залежності від теми пристрою. Детальніше >

 

 

9

Спеціалізовані середовища для сфокусованої роботи: 

Аукціони необробленої деревини

Земельні аукціони

Аукціони УЗ

Це візуальний простір, призначений для роботи з, сугубо, одним направленням аукціонів. Такий підхід дозволяє отримати більше профільної інформації та багаторазово підвищити ефективність за рахунок використання вузьконаправлених інструментів, таких як: пошукові фільтри, боти, онлайн-аукціон в рамках единого інтерфейсу та ін..

 

 

10

Телеграм-бот для аукціонів землі. Читати детальніше >

@ubiz_land_bot – перейти до боту

 

 

 

Звикайте до кращого! З  нами ви отримуєте більше!

Підписатися на telegram

Знайти лот

Приєднатися до Ubiz.ua